Gramy dla Błażeja

I Charytatywny Turniej za nami. Wielkie podziękowania dla wszystkich!

W niedzielę 10 marca na hali widowiskowo-sportowej w Ryczywole odbył się charytatywny turniej piłki nożnej 20 drużyn OSP oraz sympatyków i przyjaciół strażaków a w sobotę  9 marca I turniej na siłowni w którym tytuł Najsilniejszej Łani przypadł Klaudii Olech a tytuł Najsilniejszego Byczka otrzymał Arkadiusz Moliński.

Graliśmy pod hasłem GRAMY dla BŁAŻEJA a organizatorem turnieju były prawie wszystkie organizacje z terenu naszej gminy.

Mecze odbywały się w systemie każdy z każdym. Zespołem, który zdobył I miejsce okazała się drużyna OSP Lipa, II miejsce przypadło Golnicowcom a III OSP Ryczywół, trzeba przyznać że walka była zacięta i wyrównana. Między meczami czas umilali uczniowie Szkoły Podstawowej w Ryczywole wykonując najlepsze hity oraz taniec dzieci z Przedszkola Publicznego w Ryczywole z grupy Biedronek i Kotków. Oprócz walki na boisku były również liczne atrakcje dla dzieci przygotowane przez lokalne stowarzyszenia oraz suto zastawiony stół w słodkości i przepyszny żurek oraz kiełbaskę. Cieszymy się nie tylko z wyników ale i ze szczerych datków na pomoc Błażejowi. Atmosfera na trybunach i sportowa rywalizacja jak zawsze na piątkę z plusem.

Redaktorom dziękujemy, że zechcieli być z nami i relacjonować przebieg turnieju. Dziękujemy organizatorom, wszystkim ludziom którzy wsparli naszą inicjatywę, wolontariuszom, zawodnikom i wszystkim organizacjom i stowarzyszeniom.

Jeśli komuś zapomnieliśmy podziękować to przepraszamy i …również dziękujemy z całego serca! 🙂

Posted in Uncategorized.